Aktualności

 

Skansen Archeologiczny Karpacka Troja zaprasza dzieci i młodzież do udziału w nowych warsztatach edukacyjnych w sezonie zimowym. Zajęcia odbywać się będą w okresie od 1 grudnia 2107 r. do 31 marca 2018 r. Szczególnej uwadze polecane są warsztaty pt. słowiańskim ornamentem zdobione, podczas których uczestnicy będą mogli własnoręcznie ozdobić płócienną eko torbę.

Natomiast na najmłodszych czeka zabawa pełna emocji z papierowymi lalkami. Zostań pradziejowym projektantem, to trochę zapomniana dziś forma zajęć rozwijająca wyobraźnię i zdolności manualne dzieci. Podczas warsztatów będą one ozdabiać zabawkowe postacie papierowymi ubraniami i elementami uzbrojenia.

W zajęciach mogą wziąć udział miłośnicy łucznictwa, np. na warsztatach wykonywania strzał pt. "grot-promień-pióro". Pozwolą one zapoznać się z materiałami i narzędziami używanymi do produkcji strzał na przestrzeni różnych okresów historycznych, a każdy z uczestników będzie mógł samodzielnie wykonać strzałę do łuku.

Skansen Archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy

Trzcinica 646, 38-207 Przysieki

tel.: 13 4405040, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.karpackatroja.pl

turystyka smaki zielone eprocarpathia